DOBREULE - NORD DARIUSZ WIĘCEK Produkcja uli drewnianych
Dobre ule
Produkcja uli drewnianych

Firma zajmuje się produkcją standardowych ocieplanych uli typu wielkopolski, ostrowskiej, dadant, zaś po konsultacji telefonicznej także ule na ramkę nietypową.
Ule wykonane są z sezonowanego drewna drzew iglastych.
Dzięki zastosowaniu optymalnych materiałów, konstrukcja ula jest trwała i lekka co ma szczególne znaczenie dla pasiek wędrownych.
Ul ocieplony jest styropianem i doskonale nadaje się do gospodarki stacjonarnej jak i do pasiek przewoźnych.
Użycie powałki siatkowej zwiększa wentylację ula, zaś konstrukcja wylotka i deski przedwylotowej umożliwiają zastosowanie pasa transportowego, co zapobiega niepożądanemu przemieszczaniu się elementów ula w czasie transportu.
Wysokie daszki kryte są
blachą alucynkową o wielowarstwowej strukturze, dzięki czemu są trwałe, odporne na korozję i nie wymagają malowania. Izolowane są termicznie cienką warstwą styropianu co zapobiega przegrzewaniu się ula. Konstrukcja daszka umożliwia użycie produkowanej przez nas bezinwazyjnej podkarmiaczki powałkowej o pojemności około 4,5 litra. 
Uli nie malujemy ze względu na różne upodobania klientów w tej kwestii.
Korpusy gniazdowe posiadają dodatkowy otwór wentylacyjny i do każdego z nich dołączane są rączki do ewentualnego montażu.
Produkujemy także ramki do wszytkich typów uli, o boku hoffmanowskim jak i prostym, gniazdowe i nadstawkowe. Ramki posiadają rowek i otwory na drut, łączone są na czop, wykonane są z materiału iglastego. Po konsultacji możliwe jest wykonanie ramek nietypowych jak również ich montaż.
 
Proponujemy pomoc w transporcie w dowolne miejsce kraju, za dodatkową opłatą 12 zł od ula.


Ceny uli zależne są od konfiguracji wybranej przez klienta ,nie stosujemy zasady sprzedaży wiązanej- można kupić dowolną ilosć dowolnych elementów ula wybranego typu.Oznacza to że ilośc poszczególnych elementów stanowi o cenie danego typu ula w oparciu o cennik zamieszczony na stronie.Ceny promocyjne dotyczą zestawów promocyjnych lub upustów promocyjnych na elementy ula w dowolnej konfiguracji określonych procentowo.
Jestem  pszczelarzem i znam temat nie tylko od strony produkcji ale także od strony praktycznej.
Zapraszam zatem do zakupów i dzielenia się wiedzą pszczelarską której nigdy nie ma się w nadmiarze.

pozdrawiam serdecznie
DARIUSZ WIĘCEK